Terras en theeschenkerij

 

 

 

De Theeschenkerij in de moderne kapschuur is als zaal te huren voor lezingen, vergaderingen en andere bijeenkomsten tot maximaal 30 personen. Er is een beamer plus scherm, geluidsinstallatie en flip-over. Heb je interesse? Je kunt  contact opnemen via info@hagedoornsplaatse.nl

Het gezellige én zonnige terras is van mei tot oktober geopend voor bezoekers en passanten. Je kunt er in alle rust genieten van een goede kop koffie met ambachtelijk appelgebak of een krentenwegge.  Heb je wat meer trek? Probeer dan eens een lekkere tosti. Al deze producten worden met zorg én lokaal gemaakt door de Buurtwinkel uit Epe.  Zij maken met liefde de heerlijkheden die wij op het terras aanbieden. 

Het terras, bevindt zich tussen de boerderij en schuren. Zeker even langskomen hoor!

Het Veluws Museum Hagedoorns Plaatse heeft een heel mooi bedrag ontvangen van de Rabobank Clubsupportactie. Wij danken de leden voor het stemmen op het museum en op andere verenigingen en stichtingen!